Regulamin dot. składania zamówień na Torty

 1. Klient może składać zamówienia przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę za pośrednictwem serwisu, z wyłączeniem sporadycznie wykonywanych prac modernizacyjnych powodujących brak dostępności do serwisu.
 2. Zamówienia na torty należy składać minimum:
 • 7 dni torty artystyczne I komunijne
 • 2 dni torty tradycyjne
 • 14 dni torty weselne.
 1. Torty wyceniane są indywidualnie w zależności od poziomu trudności, użytych materiałów oraz ilości dekoracji. Cennik jest orientacyjny, o ostatecznej cenie decyduje Cukiernia
 2. Minimalna waga tortów wykończonych śmietaną wynosi ok. 1 kg, a wykończonych masą cukrową 1,5 kg. Minimalna waga tortów z figurkami wynosi ok. 2 kg plus koszt figurek. Waga tortu może się wahać +/- 20% wagi tortu .
 3. Zwrot tortu nie jest moż Reklamacje uwzględniamy po przyniesieniu tortu i wyjaśnieniu sytuacji w ciągu 24h od zakupu. Jedynie torty zakupione w sobotę podlegają reklamacji do poniedziałku.
 4. Klient ma prawo odstąpić od umowy i anulować zamówienia jeśli zrobi to z odpowiednim wyprzedzeniem. W tym celu konieczne jest kontakt telefoniczny na 48h przed terminem odbioru.
 5. Torty zaprezentowane na stronie w galerii są podglądowymi przykładami tortów jakie już wykonaliśmy ale jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i z chęcią realizujemy indywidualne pomysły naszych Klientów. Wygląd zamawianych produktów sporadycznie może się różnić od wyglądu produktów ze zdjęć zamieszczonych na stronie. Różnice mogą dotyczyć wyglądu, smaku i wagi, dekoracji, w tym owoców do niej użytych, jednak bez znacznego wpływu na ogólny charakter wyrobu.
 6. Torty należy przechowywać w temp.3-6 stopni Celsjusza. Cukiernia nie odpowiada za nieodpowiednie przechowywanie towaru przez odbiorcę, skutkujące jego krótkim terminem przydatności do spożycia lub żywotnoś
 7. Zamówienie jest uznawane za wiążące i przekazywane do realizacji
  po wpłaceniu zaliczki ustalonej indywidualnie do każdego tortu.

Wpisz szukaną fraze i naciśnij ENTER

Shopping Cart