Galeria Wypieków

 

Torty Okolicznościowe

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - na początku prezentujemy Torty Okolicznościowe, doskonałe na każdą okazję - urodziny, wieczór panieński, wieczór kawalerski i wiele innych..

Torty Weselne

Nasze torty weselne charakteryzują się ogromną różnorodnością, dzięki temu każdy może znaleźć wśród nich coś wyjątkowego dla siebie :) Torty weselne zdobią kwiaty, figurki pary młodej, a nawet zdjęcie zakochanych, sprawdź sam naszą galerię zdjęć.

Torty na Chrzest i Komunię

Torty na chrzest i komunię to wyjątkowa kategoria wypieków. Kto z nas choć raz nie rozczulił się na widok maleńkich dziecięcych bucików? Kokardki, kwiatuszki, wszystkie są wykonane z bardzo smacznego ciasta :) W naszej galerii pojawiają się również bardziej poważne propozycje, takie jak otwarta księga lub kielich jednoznacznie podkreślające wyjątkowość wydarzenia, jakim jest przyjęcie I Komunii Świętej.

Torty dla Dzieci

Dziecięca kreatywność i wyobraźnia są dla nas inspiracją, gdy tworzymy torty właśnie dla naszych pociech :) Tort, który zdobi Myszka Miki, królowa Elza, Świnka Pepa, Kubuś Puchatek, Hello Kitty, Spange Bob, Scooby Doo lub Angry Birds jest wyjątkową i do tego smaczną pamiątką urodzin dla naszego dziecka.